T: +48 500 030 202

Klimatyzacja

Za gorąco w Bytomiu? Sprawdź naszą ofertę klimatyzatorów.

Nasza oferta Montaż i projektowanie klimatyzacji przemysłowych

Klimatyzacja jest procesem wymiany powietrza w określonym pomieszczeniu. Dzięki niej regulujemy nie tylko temperaturę, ale także wilgotność i prędkość przepływu powietrza. Jej głównym zadaniem jest stworzenie komfortowych warunków do pracy i życia człowieka, ale także zapewnienie optymalnych parametrów dla procesów przemysłowych.

Firma GTH Bytom świadczy usługi w zakresie montażu klimatyzatorów okiennych, Split i Multi Split, centrali klimatyzacyjnych oraz sprzedaży urządzeń przenośnych.

Oferujemy Państwu instalacje z zakresu klimatyzacji, ale także ich serwis pogwarancyjny w Bytomiu oraz okolicznych miastach.

Warto pokrótce wyjaśnić, czym charakteryzują się te systemy:

  • klimatyzatory okienne są jednostkami zarówno chłodzącymi, jak i chłodząco-grzejącymi. Oczywiście montuje się je w dosyć prosty sposób w oknie lub w ścianie zewnętrznej.
  • klimatyzatory typu Split – służą zarówno chłodzeniu, jak i nagrzewaniu. Składają się z dwóch części: wewnętrznej i zewnętrznej (biorąc pod uwagę budynek).
  • klimatyzatory typu Multi Split – składają się z kilku jednostek wewnętrznych obsługiwanych przez tylko jedną zewnętrzną.
  • centrale klimatyzacyjne służą do zmiany wilgotności, temperatury, ale także do oczyszczania powietrza.
  • klimatyzatory przenośne to oczywiście urządzenia, które możemy zamontować w dowolnym miejscu, jednak warunkiem koniecznym będzie tu możliwość otwarcia okna.

Optymalne warunki pracy biurowej z doświadczenia także naszych inżynierów to 23-26 °C latem, a 20-24 °C zimą. Wrażenie cieplne każdego z nas określane są przy pomocy wskaźników PMV i PPD ustalonych przez profesora Fangera. Także procesy technologiczne potrzebują utrzymania odpowiedniego mikroklimatu. Nie można pozwolić sobie na zbyt duże wahania temperatury czy wilgotności względnej.

Kontakt

Jeśli chcieli by Pańswo otrzymać ofertę lub dowiedzieć się większej liczby szczegółów to zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Opinie Zobacz wybrane opinie na nasz temat naszych Klientów.

Bytom

Bytom położony w centrum Górnego Śląska jest miastem działającym na prawach powiatu. Miasto leży w dolinie rzeki Bytomki. Jest dobrze skomunikowane z pozostałymi miejscowościami w województwie, ale także z Czechami, Słowacją i Niemcami. W Bytomiu i najbliższych okolicach uczy się około 7 tysięcy studentów. Stare Miasto liczy sobie już 750 lat. W przeszłości w mieście działało aż 11 kopalń i 2 huty żelaza. Dzisiaj funkcjonuje tutaj kopalnia Bobrek-Centrum. Jednak to handel jest najbardziej dominującą branżą w Bytomiu. Na terenie Bytomia realizowaliśmy zarówno projekty, jak i montaż klimatyzacji i wentylacji.