T: +48 500 030 202

Wentylacja

Odetchnij świeżym powietrzem w Bytomiu.

Nasza oferta Serwis, projektowanie wentylacji.

Wentylacja jest procesem cyrkulacji powietrza między pomieszczeniami zamkniętymi, a powietrzem na zewnętrz. Należy podkreślić, że jest niezbędna wszędzie tam, gdzie przebywają ludzie oraz zwierzęta. Dzięki niej zachodzi zmiana powietrza z zanieczyszczonego i „zużytego” na świeże z zewnątrz. Objawy złej wentylacji możemy bardzo szybko zaobserwować w postaci pleśni czy skropliny pary wodnej na szybach. Znacznie wyczuwa się także zwiększoną wilgotność powietrza. Niewidocznymi, acz bolesnymi objawami będą natomiast bóle głowy, chroniczne zmęczenie oraz poważne choroby układu oddechowego.

W zakresie montażu instalacji wentylacyjnych oferujemy:

  • montaż central wentylacyjnych,
  • wentylatorów dachowych,
  • kanałowych,
  • osiowych oraz aparatów grzewczo-wentylacyjnych

Proponujemy Państwu także montaż central nawiewno-wywiewnych z odzyskiem ciepła. Trzeba przyznać, iż jest to droższe rozwiązanie, jednak przemawia za nim ekologia oraz oszczędność z biegiem czasu. Wyróżniamy takie elementy odzysku energii, jak wymiennik krzyżowy, wymiennik obrotowy i układ glikolowy. Na terenie Bytomia oferujemy montaż wszystkich wymienionych instalacji. Nasze urządzenia posiadają gwarancje, a firma GTH zapewnia ich bieżącą obsługę.

Kontakt

Jeśli chcieli by Pańswo otrzymać ofertę lub dowiedzieć się większej liczby szczegółów to zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Opinie Zobacz wybrane opinie na nasz temat naszych Klientów.

Bytom

Bytom położony w centrum Górnego Śląska jest miastem działającym na prawach powiatu. Miasto leży w dolinie rzeki Bytomki. Jest dobrze skomunikowane z pozostałymi miejscowościami w województwie, ale także z Czechami, Słowacją i Niemcami. W Bytomiu i najbliższych okolicach uczy się około 7 tysięcy studentów. Stare Miasto liczy sobie już 750 lat. W przeszłości w mieście działało aż 11 kopalń i 2 huty żelaza. Dzisiaj funkcjonuje tutaj kopalnia Bobrek-Centrum. Jednak to handel jest najbardziej dominującą branżą w Bytomiu. Na terenie Bytomia realizowaliśmy zarówno projekty, jak i montaż klimatyzacji i wentylacji.